Wernisaż Elżbiety Rakoczy-Kucz

rodek2aGALERIA WIEŻY CIŚNIEŃ MUZEUM WODOCIĄGÓW zaprasza na otwarcie wystawy pasteli ELŻBIETY RAKOCZY-KUCZ
W piątek 21 lipca 2017 roku o godzinie 18.00.

Elżbieta Rakoczy-Kucz ukończyła Wydział Sztuk Pięknych UMK w Toruniu w 1986 r. (dyplom z malarstwa uzyskała w pracowni doc. Barbary Steyer). Jest absolwentką bydgoskiej "Turwidówki". Zajmuje się malarstwem, oraz pedagogiką. Eksperymentując z technikami szuka własnych środków wypowiedzi artystycznej. Od 10 lat posługuje się głównie pastelami tworząc swoje zadziwiające przestrzenie. Brała udział w wystawach w kraju i za granicą, między innymi: „Tumult Toruński” w Toruniu, Galeria Miriam w Tychach, Galeria Strefart w Tychach, Galeria Paleta w Toruniu, Galeria nad Wisłą w Toruniu, Galeria Dom muz w Toruniu, Galeria Waserwerk w Bonn, Galeria Artystów w Leiden, Galeria w Domu Mody Ewelin Brand w Berlinie.