Przystanek muzyczny w Muzeum Wodociągów

b 250 150 16777215 00 images gadanie-300x168Paweł Łapuć wsiadł na rower, zabrał ze sobą małe przenośne cyfrowe pianino i ruszył na wielką wyprawę – z Warszawy do Paryża. Po drodze – zawitał do rodzinnej Bydgoszczy. Napisał, że… chętnie zagrałby koncert z dedykacją dla bydgoszczan w Muzeum Wodociągów!
Podjęliśmy wyzwanie i zaprosiliśmy go na 30 maja br do naszej Starej Hali Pomp przy ul. Gdańskiej 242 na  koncert „z trasy”.
Na koncercie dominowały kompozycje oparte na improwizacji, bazujące na stopniowaniu emocji oraz harmoniach zdecydowanie bliższych muzyce filmowej niż tradycyjnemu jazzowi.
Paweł ma za sobą niezwykłe koncerty m.in. w Starej Pomarańczarni w warszawskich Łazienkach, w Pianosalonie Steinway&Sons w Warszawie, w Muzeum Podlaskim w Białymstotku czy w Pałacu w Ostromecku.