Pięć lat Muzeum Wodociągów

plakat 5latPięć lat temu zostało otwarte, jako pierwsze w Polsce Muzeum Wodociągów w Bydgoszczy (dla przypomnienia: 29.10.2012 r.).

1 grudnia br. w Hali Pomp uczciliśmy nasze urodziny:

- wernisażem fotografii Marka Chełminiaka, autora kilku albumów o Bydgoszczy. Jeden z nich miał tytuł „Bydgoszcz piękna i romantyczna”. I właśnie takie miasto i jego okolice Marek Chełminiak – artysta, który patrzy na to samo co wszyscy, ale dostrzega i uwiecznia rzeczy niewidziane przez innych - pokazał na jubileuszowej wystawie. Ekspozycję będzie można oglądać do końca stycznia przyszłego roku.

- i występem Chóru Primo Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Bydgoszczy pod dyrekcją Moniki Wilkiewicz; z akompaniamentem Rafała Tworka. W ich wykonaniu usłyszeliśmy znane utwory: I`m gonna ride, Goodnight well it`s time to go..., Mamma mia z repertuaru ABBY, Imagine z rep. Johna Lennona, Can`t help falling in love z rep. Elvisa Presleya, Can you feel the love tonight z filmu "Król lew" z rep. Eltona Johna, New York, New York z rep. Franka Sinatry.