Nie macie planów na najbliższy weekend?
To mamy dla Was wspaniałą propozycję!

Otóż Fundacja Kultury Pozytywka i Bydgoska Stref Gier Bez Prądu zapraszają na Strefę Pozytywnego Grania – Maraton Planszówkowy, który odbędzie się 12 i 13 października w naszej Hali Pomp. Szczegóły poniżej:

Miejsce: Muzeum Wodociągów w Bydgoszczy – Hala Pomp, ul. Gdańska 242

Godziny otwarcia:
SOBOTA 12:00 do ostatniej rozgrywki
NIEDZIELA 10:00 – 18:00

Wejście biletowane:
25 zł – sobota,
15 zł – niedziela.

Wydarzenie przewidujemy na 200 uczestników, a planowane atrakcje to:
gry planszowe – około 200 tytułów do dyspozycji
turnieje
aukcje charytatywne
prezentacje gier
– RPG
Strefa VIP – miejsca przy stołach dla graczy od Oaken Board
symulator dachowania autem.

Co najważniejsze wszystkie pozyskane środki finansowe z opłat za udział w wydarzeniu oraz innych atrakcji zasilą działania kulturalne i artystyczne w ramach programu „Uśmiechnij się”, który jest wsparciem szpitalnych oddziałów (m.in. onkologicznego i psychiatrycznego) dla dzieci i młodzieży długotrwale hospitalizowanej. Chodzi o zapewnienie dostępu do warsztatów, spotkań, pokazów teatralnych, koncertów, wydarzeń kulturalnych i artystycznych. Projekt realizowany jest przez Fundację Kultury Pozytywka w ścisłej współpracy z Zespołem Szkół nr. 33 Szkoła Szpitalna i jest współfinansowany m.in. przez Województwo Kujawsko-Pomorskie, Nitrochem S.A. oraz Business Network International (BNI Kujawsko-Pomorskie). Działania odbywają się w Szpitalu Uniwersyteckim im. Jurasza w Bydgoszczy.

Zapraszamy!

Gwarantujemy świetną zabawę, a przy tym pomoc dla dzieci i młodzieży!