Za nami XVII edycja Europejskich Spotkań Artystycznych Warto przy tej okazji wspomnieć o gwiazdach, które wystąpiły w naszej hali pomp.

W pierwszy dzień festiwalu w ramach koncertu „Muzyka i Poezja” gościliśmy utalentowaną młodą harfistkę Zarinę Zaradną, która wystąpiła wraz z Anitą Sokołowską recytującą poezję. Było to doskonałe połączenie muzyki klasycznej i niebagatelnych tekstów literackich z najwyższej półki.

Drugiego dnia festiwalu miał miejsce wernisaż malarstwa Celiny Drzewieckiej i prezentacja Vedic Art. Prace artystki można będzie oglądać od najbliższego weekendu w hali pomp na Lesie Gdańskim podczas odwiedzin muzeum.
Nieco później przed liczną publicznością zaprezentował się zespół Inez & Gwiazdy Cygańskiego Taboru, który urzekł zgromadzonych gości.

Ostatniego dnia festiwalu Europejskich Spotkań Artystycznych odbył się koncert w wykonaniu Jo Ann Pickens i Jana Stumke. Wypełniona niemal po brzegi hala pomp była pod ogromnym wrażeniem tego jakże energetycznego koncertu.

Poniżej prezentujemy kilka zdjęć autorstwa Pani Barbary Kozber – Niedbalskiej oraz Pani Oleny Zaradnej, z wyżej wspomnianych wydarzeń.