Wystawa była czynna od 12 czerwca do 17 lipca 2014 r.

Hanna Kalinowska – Cikorska – studia w Państwowej Wyższej Szkole Sztuk Plastycznych w Poznaniu. Dyplom w 1988 roku w pracowni malarstwa doc. Jacka Waltosia. Tworzy prace w cyklach: „Zdarzenie”, „Carpe diem”,  „Obecność’, „Eden”, „Bez tytułu”, „Szkice i studia”,  „Kolor miasta. Kolor natury”, „Przez Antarktydę…”, „Nastroje” i najnowszym „Miejsca”. Posługuje się gwaszem, akrylem, pastelami, rysunkiem, fotografią i technikami własnymi.

Prace Hanny Kalinowskiej – Cikorskiej znajdują się w zbiorach indywidualnych w Polsce oraz we Francji, Niemczech, Holandii, Finlandii, Norwegii, Szwecji, Danii, Wielkiej Brytanii, Kanadzie, USA i RPA.
W 1994 r. malarka zakwalifikowała się jako jedyna Polka do  światowej wystawy „Contemporaines” w Grand Palais  Espace Eiffel – Branly w Paryżu, co było wielkim sukcesem i stanowi o randze Artystki.
Po 26 latach od debiutu, zaprezentowała szerokie spektrum swojej twórczości w Galerii Wieży Ciśnień w Bydgoszczy.