Za nami już dwa koncerty przy fontannie multimedialnej.

Dzięki pięknej pogodzie, ciekawemu programowi i wspaniałym muzykom wydarzenia te przyciągnęły wielu słuchaczy. Więc nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić was na trzeci koncert z cyklu „Kameralnie pod wierzbą”.

● Miejsce – teren przy fontannie multimedialnej – Skwer Krzysztofa Komedy (w razie niepogody – Aula AMFN, ul. Słowackiego 7)

● Czas – 21.05.2023 (niedziela) – godz. 16:00

● Wstęp wolny

● Wystąpią: Zespół Fletowy AMFN pod kierownictwem as. Agnieszki Bartoszewicz w składzie: Agnieszka Bartoszewicz, studentki klas fletu: Julia Nowakoska, Anna Mszanik, Magdalena Sikora, Monika Rabijasz, Wiktoria Krzemińska, Gabriela Korus

gościnnie: Robert Bartoszewicz tuba

● Program:

– Wolfgang Amadeus Mozart – Uwertura do opery Wesele Figara (arr. Robert Maddox)

– Georges Bizet – Habanera z opery Carmen (arr. Ray Braswell)

– Johannes Brahms – Taniec węgierski nr 5 (arr. Lisa L Ochoco)

– Gershwin Favourites for Flute Ensemble (arr. Roland Kernen)

– Hugo Peretti, Luigi Creatore, George Dawid Weiss – Can’t Help Falling In Love (arr. Lucy Walker)

– Stevie Wonder – Isn’t She Lovely (arr. Lisa L Ochoco)

– Freddie Mercury – Bohemian Rhapsody (arr. Lisa L Ochoco)

– John Williams – Theme from Jurassic Park (arr. Joe Lenihan)

– Pharrell Williams – Happy (arr. Lisa L Ochoco).