Wczoraj pisaliśmy o planowanym na połowę września br. otwarciu wieży ciśnień. Dzisiaj natomiast kilka słów o uruchomieniu pijalni wód na Lesie Gdańskim przy naszym muzeum, o którą równie często nas pytacie.

→ Główne prace budowlane w pijalni są już zakończone. Teraz trwa doposażanie wnętrza obiektu w infrastrukturę niezbędną do uruchomienia pijalni oraz zdobywanie pozwoleń technicznych.

→ Jak wszystko dobrze pójdzie, to już we wrześniu br. – być może w tym samym terminie co otwarcie wieży ciśnień – będziecie mogli skosztować naszej zdrowej, świeżej i smacznej bydgoskiej wody.

→ Gdy tylko poznamy dokładną datę otwarcia wieży ciśnień i uruchomienia pijalni na Lesie Gdańskim to od razu podzielimy się z wami tymi wiadomościami. Stay tuned 🙂