Muzeum|

Pięć lat po rozpoczęciu działalności pierwszego w Polsce Muzeum Wodociągów (dla przypomnienia: 29.10.2012 r.) zapraszamy na urodzinowe spotkanie, które rozpocznie się w piątek 1 grudnia o godz. 18.00 w Hali Pomp przy ul. Gdańskiej 242.

Uczestnikom jubileuszu obiecujemy dwie atrakcje. Pierwszą będzie wernisaż wystawy fotografii Marka Chełminiaka, autora kilku albumów o Bydgoszczy. Jeden z nich miał tytuł „Bydgoszcz piękna i romantyczna”. I właśnie takie miasto i jego okolice Marek Chełminiak – artysta, który patrzy na to samo co wszyscy, ale dostrzega i uwiecznia rzeczy niewidziane przez innych – pokazuje na jubileuszowej wystawie. Ekspozycję będzie można oglądać do końca stycznia przyszłego roku.
Druga atrakcja, to występ Chóru Primo Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Bydgoszczy pod dyrekcją Moniki Wilkiewicz; z akompaniamentem Rafała Tworka. W ich wykonaniu usłyszymy znane utwory: I`m gonna ride, Goodnight well it`s time to go…, Mamma mia z repertuaru ABBY, Imagine z rep. Johna Lennona, Can`t help falling in love z rep. Elvisa Presleya, Can you feel the love tonight z filmu „Król lew” z rep. Eltona Johna, New York, New York z rep. Franka Sinatry. 

Wernisaż wystawy zdjęć Marka Chełminiaka i występ chóru Primo – piątek 1 grudnia, godz. 18, Hala Pomp ul. Gdańska 242.

Comments are closed.

Close Search Window