Muzeum|

Noc Planszówek, jest to cykliczna impreza planszówkowa organizowana przez Centrum gier Pegaz w Bydgoszczy, którą po raz pierwszy podczas 62 edycji wesprze Muzeum Wodociągów w Bydgoszczy.

Impreza jest adresowana do wszystkich miłośników gier planszowych, jak i osób, które dopiero chciałyby zapoznać się z tematem. Uczestnicy pierwszych edycji imprezy znają się już wzajemnie, jednakże z każdą kolejną nocą przychodzą „nowe twarze”, poszerzając grono graczy. Zapraszamy młodzież, dorosłych a także całe rodziny ze swoimi małymi pociechami.

Wraz z 62 edycją wydarzenia nadchodzą duże zmiany. Od tej pory miejscem tego cyklicznego eventu będzie zabytkowa Hala Pomp stanowiąca jeden z obiektów Muzeum Wodociągów w Bydgoszczy mieszcząca się przy ul. Gdańskiej 242. Noc Planszówek odbywa się zawsze w sobotę w godzinach 17:00-01:00. Najbliższa edycja została zaplanowana na 20 października 2018 r.

Na uczestników czeka ponad sto gier z zasobów sklepowych oraz tytuły przyniesione przez samych graczy. Uczestnicy organizują się przy konkretnych tytułach zbierając zespół do kompletu i rozpoczynają grę. Gracze dowolnie wymieniają się między grami, co gwarantuje, iż przy dobrej zabawie poznamy praktycznie każdego. Jako, że jest to impreza rekreacyjna panuje na niej luźna atmosfera – w końcu wszyscy przychodzą wspólnie miło spędzić czas.

Informacje na temat Nocy Planszówek są umieszczone na stronie Centrum gier Pegaz, Muzeum Wodociągów w Bydgoszczy oraz na profilach tych instytucji w mediach społecznościowych.

Na imprezę należy przybyć z wcześniej zakupionym biletem (bilety dostępne są w Centrum gier Pegaz w Bydgoszczy przy ul. Pod Blankami 6).

Szczegóły wydarzenia pod linkiem: www.facebook.com/events/167603724164953/

Comments are closed.

Close Search Window