01 - O malekoci czowieka Medium
Przez dwa lipcowe tygodnie w Galerii Wieży Ciśnień w Muzeum Wodociągów, mogliśmy podziwiać piękno największego na świecie jeziora – Bajkału na fotogramach, których autorką jest OLGA  KAMENSKAJA.   Ekspozycja  zatytułowana Bajkał. Królestwo wody i lodu – składającą się z kilkudziesięciu wyselekcjonowanych fotografii – została zorganizowana wspólnie z Agencją ZEGART .
Olga Kamenskaja jest absolwentką Moskiewskiego Państwowego Instytutu Pedagogicznego. Jest laureatką licznych międzynarodowych konkursów fotograficznych. Pierwszy podwodny aparat fotograficzny wzięła do ręki w 2003 roku i wtedy podwodna fotografia stała się Jej życiową koniecznością.

Fotografowała na lądzie i pod wodą wiele przepięknych miejsc na wszystkich kontynentach: zdumiewający, podwodny świat Morza Białego i Morza Barentsa, fiordy Norwegii, wulkany i niedźwiedzie na Kamczatce, pagody i klasztory w Myanmar, żółwie i rekiny na Galapagos, słonie i lwy w Tanzanii, rekiny wielorybie w Australii, piramidy i wieloryby w Meksyku, wodospady i morskie lwy w Argentynie, słonie morskie i uchatki w Południowej Georgii oraz pingwiny i góry lodowe w Antarktyce. Nad Bajkałem była ponad 20 razy i jak twierdzi „…nie można zrobić ostatniego zdjęcia, a ogień poznania rozpala się w duszy wciąż silniej i silniej…”
ORGANIZACJA WYSTAWY W POLSCE i PODANE INFORMACJE AGENCJA ZEGART

Logo Zegart 1 Medium